Potrzebujesz porady prawnej?

Zadzwoń          604 103 455

Referencje i opinie

Klienci – działalność gospodarcza

„Radca prawny Robert Targoński szybko odzyskał wyłudzone ode mnie pieniądze , bardzo dobra współpraca, duża wiedza fachowa i ogólna, sporządza porządne kontrakty i umowy. Jestem bardzo zadowolony z jego usług „
Mobau Jacek Jaroszewicz

„Jestem bardzo wdzięczna mecenasowi Targońskiemu bez jego pomocy firma przestałaby istnieć. Nie tylko nie odzyskałabym należności ale i sama popadła w zaległości podatkowe i długi.”
Florex Anna Żarnowska

„Sprawnie i szybko mecenas Targoński odzyskał należność mojej firmy . Obeszło się nawet bez procesów”
Inter Tech Mikołaj Omielianiuk

„Pan mecenas Targoński pomógł obronić się mojej firmie przed naciągaczami wyzyskującymi nieznajomość przepisów prawnych i ich zagmatwanie. Polecam.”
Hazo Izabela Zalewska

Klienci – osoby prywatne

„Pan radca prawny Robert Targoński szybko przeprowadził postępowanie spadkowe i dopilnował moich interesów co dla osoby przebywającej głównie za granicą jest szczególnie ważne. Tanio i solidnie.”
B. Menżyńska

„Dzięki mecenasowi podział majątku dorobkowego z eksmężem po rozwodzie został przeprowadzony korzystnie dla mnie i dzieci. Za co mu serdecznie dziękuję. Wykazał się profesjonalizmem i dużym zrozumieniem. Bardzo polecam.”
A.Konarzewska

„Odzyskałem pieniądze od nieuczciwego pracodawcy. Nie są to wielkie kwoty ale dla mnie i mojej rodziny ważne. Dziękuję mecenasie.”
P. Poręba

Prowadziłem także szereg spraw oraz szkoleń dla wielkich jednostek organizacyjnych i gospodarczych z regionu takich jak np. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białystoku, czy D.K. Szczuczyn.
R. Targoński